Jake je fake

Jake je fake
21. června 2017, Jana Ptáčková

V Nakladatelství JOTA právě vychází novinka Jake je fake z ediční řady Pro děti a mládež od autorů Craiga Robinsona, Adama Mansbache.

Jake neumí pořádně hrát ani na jediný nástroj, dokonce ani na kazoo (a to zvládne každý trouba). A výtvarné umění? Jeho výtvory by nevystavili ani na školní nástěnce, natož někde v galerii.

Což je doopravdy problém, protože si právě prošvindloval cestičku do Akademie múzických a výtvarných umění pro schopné a talentované děti (a Jakeovi je jasné, že on není ani jedno z toho). Jenže rodiče od něj čekají stejný úspěch jako od jeho sestry, která už chodí do posledního ročníku a je nádherná a okouzlující a úžasná zpěvačka a jde jí zkrátka všechno, na co sáhne.

Jake, který vyniká spíš smyslem pro humor než uměleckým nadáním, bude muset rychle něco vymyslet, než to na něj praskne a ze školy ho vyrazí.

Ohromně zábavná kniha plná humoru a kouzelných ilustrací.

„Smál jsem se, až mi šušně létaly z nosu.“
Dave Barry, autor knihy Město šílenců

Craig Robinson

Americký komik, hudebník a herec, který ve svém debutu Jake je fake přenáší svůj smysl pro humor do psané podoby. Je známý hlavně účinkováním v americké verzi seriálu Kancl a hollywoodských komediálních blockbusterech Apokalypsa v Hollywoodu nebo To byl zítra flám. V knize Jake je fake oživuje nejzábavnější okamžiky z doby, kdy navštěvoval chicagskou školu pro nadané děti.

Adam Mansbach

Romanopisec, scenárista, kritik a humorista. Jeho knihy Go the F*ck to Sleep a You Have to F*cking Eat se umístily na špici žebříčku bestsellerů The New York Times

Jake je fake

  • Originální název: Jake the Fake (Keeps It Real)
  • Autoři: Craig Robinson, Adam Mansbach
  • Ilustrace: Keith Knight
  • Přeložila: Naďa Funioková
  • Pevná vazba bez přebalu, 144 stran
  • Běžná cena: 248 Kč
  • Vydává Nakladatelství JOTA
Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.