Moje rodina... 2021 - vyhlášení výsledků

Moje rodina... 2021 - vyhlášení výsledků

14. června 2021 Balónek

Zde jsou výsledky 2. ročníku naší výtvarné soutěže Moje rodina...Předně však děkujeme všem dětem za účast, za velmi krásné práce, se kterými si daly spoustu práce. Velké poděkování také patří paním učitelkám a pánům učitelům a také rodičům za pomoc se zapojením dětí do soutěže.

Moje rodina... 2021 - kategorie I (do 9 let)

Moje rodina... 2021 - kategorie I (do 9 let)
7. června 2021 Balónek

V této kategorii odborná porota stanovila 5 vítězů: Barbora Mixová, Magdaléna Balintová, Mersiha Sukeník, Petr Foltyn, Viktor Drastich.
Internetové hlasování pak určilo dalších 5 vítězůAnna Stavinohová, Dominika Marušáková, Emma Trojanová, Magdaléna Teichmannová, Sofie Bortlíčková.

Moje rodina... 2021 - kategorie II (10-11 let)

Moje rodina... 2021 - kategorie II (10-11 let)
7. června 2021 Balónek

V této kategorii odborná porota stanovila 4 vítěze: Nela Biháriová, Zuzana Klimešová, Marko Topić, Ella Bartůsková.
Internetové hlasování pak určilo další 4 vítěze:Adam Peterek, Aneta Štramberská, Matyáš Štramberský, Nikolas Piškula.

Moje rodina... 2021 - kategorie III (12-13 let)

Moje rodina... 2021 - kategorie III (12-13 let)
7. června 2021 Balónek

V této kategorii odborná porota stanovila 2 vítěze: Karolína Honusová, Sofie Chytřinská.
Internetové hlasování pak určilo další 2 vítěze: Jirka Hrnčiřík, Kateřina Honusová.

Výtvarná soutěž Moje rodina... 2021

Výtvarná soutěž Moje rodina... 2021
30. dubna 2021 Balónek

Hlasování o nejlepší práce bude spuštěno v pondělí 7.6.2021 od 21:00!

Co si dnešní děti představí pod pojmem rodina? Jsou to rodiče, sourozenci, přátelé, místo, kde žijí? Takovou možnost zamyšlení opětnabízí již 2. ročník výtvarné soutěže Moje rodina… Tři tečky za názvem jsou záměrné, každý si za ně může dosadit to své, svou vlastní lásku k nejbližším…

Komukoli prospěti můžeš... - Emílie Riedlová (JAK-K1)

9. prosince 2020 Emílie Riedlová

Byla - nebyla jedna země, kterou si ani představit neumíte, jak je veliká. Ani za měsíc ji nepřejdete, ale když pak nasednete do letadla, tak ji přeletíte za pár hodin. Uprostřed té země se nachází město Wuchan. Jednou tu přiletěl zlý čaroděj na kouzelném mraku a seslal kletbu. A povídá: „V roce 2019 sem přijde zlá nemoc.“ A odletěl. Všichni obyvatelé se báli, ale bohužel se kletba naplnila.

Komukoli prospěti můžeš... - Aneta Riedlová (JAK-K1)

9. prosince 2020 Aneta Riedlová

V dnešní době je to hodně těžké. Mamka pracuje na počítači, dohlíží na učení nás tří dětí a vaří. Aby toho neměla moc, tak jí pomáhám. Pomáhám jí hlavně s uklízením domu a vytahováním nádobí z myčky.
Mamka taky ráda pomáhá. Jednou jsme jeli na návštěvu do Ostravy. Jeli jsme autem a mamka uviděla slečnu z Vietnamu, která klečela u stromu s nákupními taškami a brečela.

Komukoli prospěti můžeš... - Anna Moravcová (JAK-K1)

9. prosince 2020 Anna Moravcová

V dnešní době bychom si měli pomáhat. Různým osobám a různými způsoby. Podle mě by mělo platit pořadí  - rodina, přátelé, cizí lidé. Ti, kteří potřebují pomoc nejvíce, třeba starší lidé, potom lidé, kteří žijí sami, také nemocní lidé a ti další.

Radost i pomoc s koledováním - Sofie Vaňková (JAK-K1)

9. prosince 2020 Sofie Vaňková

Jako každý rok, tak i letos v lednu jsme s naší paní učitelko uskutečnily pochod Tří králů. S mými kamarádkami Kájou a Simčou jsme si oblékly bílá ponča a korunky a vyzbrojeny jídlem a teplým čajem jsme vyrazily do ulic Opavy.

Komukoli prospěti můžeš... - Niki Ivancová (JAK-K1)

9. prosince 2020 Niki Ivancová

Až budu velká, chci být zachraňovatelkou zvířátek. Protože je to dobrý čin pro zvířátka. Abych je vysvobozovala z pastí, oken, plotů, stromů a skal. Chtěla bych, aby se jmenovala Za… Ještě nevím. Aby tam bylo 17 pater, aby bylo pokojů 5 v jednom patře. Můj zástupce by byl hodný. Každý den bychom jezdili po celé Opavě.

Jak pomáhám, jak pomáháme... - Natálie Kondrátová (JAK-K1)

9. prosince 2020 Natálie Kondrátová

Jmenuji se Natálie Kondrátová, je mi 9 let a chodím do 4. A na ZŠ Ilji Hurníka. Do školy chodím ráda, mám ve třídě hodně kamarádek a skvělou paní učitelku.
Ráda pomáhám doma mamce a taťkovi a pomáhám druhým. Třeba starší sestře hlídat mého malého synovce a neteř. Nebo se naučím zahrát na housle někomu z rodiny to, co má rád, a zahraju to. Vždy je to velmi potěší.

Pomoc jako záchrana životů - Jonáš Samiec (JAK-K1)

9. prosince 2020 Jonáš Samiec

Byla jedna paní a ta pekla koláč a dělala těsto na linecké. Když chtěla koláč z trouby vytáhnout, vzpomněla si, že jí chybí vajíčka. Vzala si mikinu, bundu a boty a vyrazila… Nechala bohužel otevřenou troubu...

Komukoli prospěti můžeš... - Adéla Onderková (JAK-K2)

9. prosince 2020 Adéla Onderková

Každý může pomáhat. Pomoci můžeme komukoli. Já se snažím pomáhat mamince, ať má méně práce. Umývám nádobí, strouhám brambory a pracuju i na zahradě. To mám moc ráda. Myslím si, že pomáhat je skvělé. Když vidím radost, jakou tím udělám mamince.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.