Knížní novinka: Jméno této knihy je tajné

Knížní novinka: Jméno této knihy je tajné
24. února 2020, Jana Ptáčková

Varování: Tuto upoutávku autor knihy Pseudonymous Bosch nenapsal ani neschválil!

I když by Pseudonymous Bosch nejraději vychválil svou knihu až do nebes (je to totiž docela ješitný člověk), vůbec ho netěší, že jste se o existenci jeho statečných jedenáctiletých hrdinů, tedy o Kas a Maxu Ernestovi, dozvěděli. Dost mu také vadí, že se v jeho příběhu dočtete o tom, jak tajemný kufřík plný ampulek, nazvaný Symfonie vůní, způsobil, že se neohrožená dvojice vydala pátrat po neznámém kouzelníkovi, jenž se za mimořádně záhadných okolností ztratil ze svého domu. (A vězte, že celý případ jeho zmizení vážně dost „smrdí“, a to doslova.) A už vůbec není autor nadšený z toho, že se seznámíte se všemi těmi nervy drásajícími dobrodružstvími, které Kas s Maxem Ernestem zažijí, když budou přinuceni postavit se mimořádně odporným zloduchům, kteří plánují zničit celý svět.

Abyste totiž věděli: nejenom jméno této knihy je tajné, ale tajný je i samotný celý příběh. Protože jde o tajemství. MEGA tajemství!!!

Jméno této knihy je tajné -  Pseudonymous Bosch

  • Pro děti od 8 do 12 let
  • Rozsah 384 stran
  • Ilustrace: Gilbert Ford
  • Přeložila: Vanda Senko Ohnisková
Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.