Nová dobrodružná knížka Lapuťák a kapitán Adorabl

Nová dobrodružná knížka Lapuťák a kapitán Adorabl
19. listopadu 2017, Michaela Rozšafná

Knižní novinka Lapuťák a kapitán Adorabl od autora bestselleru Deníček moderního fotra

Čeněk, obyčejný malý kluk, jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvláštních tvorů, který pluje ve své lodi po celém Sedmimoří, pohádkovém světě plném ostrovů. Je zrovna na stopě Lapuťáka, nejvzácnějšího tvora Sedmimoří.

Kapitán vezme Čeňka s sebou, ale pravidelně se vracejí zpátky do našeho světa, aby rodiče nepojali podezření, kam se jim synek ztrácí. Čeněk zjistí, že nejedno moudro, které pochytil od mírně potrhlých rodičů, se dá překvapivě dobře aplikovat i na problémy, se kterými se setká v dobrodružném Sedmimoří. Také se ukáže, že Lapuťák má jistou zázračnou vlastnost, kvůli které ho nahání polovina kouzelné říše, a Čeněk s kapitánem musí zabránit tomu, aby padl do špatných rukou.

Další dobrodružnou knížku plnou humoru pro děti a jejich rodiče od autora oblíbeného Deníčku moderního fotra Dominika Landsmana vydává nakladatelství Euromedie ve své edici Pikola. Knihu doplňují krásné ilustrace Petera Stankoviče.

Dominik Landsman: Lapuťák a kapitán Adorabl.
Vydává Pikola, 248 stran, doporučená cena 299 Kč.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.