Živá voda - Lilien Daskalov (ŽV-K2)

23. května 2018, Lilien Daskalov

Bylo jednou jedno království, kde sloužila hezká a milá služka. Jmenovala se Ella. Jednou se potkala s chlapcem jménem Adam. Chodili spolu na trh pro jídlo. Za nějakou dobu Ella měla onemocnět a měla jí hrozit smrt, protože byla prokletá čarodějnicí.

Ten den nastal a Adam se rozhodl Ellu zachránit. Ella mu prozradila všechno, co věděla o čarodějce Lucindě. Adam šel do hor, kde se měl potkat s Lucindou. Našel tam jeskyni. Adam šel dovnitř a viděl dvě láhve. Obě je vzal a šel k východu, ale Georg ledový drak od Lucindy to věděl a zaútočil. Adam otevřel láhev a pokropil Georga. Georg byl hezčí a tak mu nabídl pomoc. „Kde je Lucinda?" zeptal se Adam. „Nasedni! Já tam s tebou doletím." řekl Georg. Za chvilku byli u Lucindy Adam pokropil Lucindu taky láhví a Lucinda byla hezčí a hezčí, až byla tak hezká a mladá, že přestala bojovat. „Moc vám děkuji za tu krásu a to mládí,“ řekla nadšeně, ale Adam ji přerušil. „Potřebuji pomoc! Ella umírá!" „Tak to se omlouvám, ale tahle kletba se zruší jen, když Ellu pokropíš živou vodou," řekla smutně Lucinda. „Ale můžu vás tam rychleji doprovodit," napadlo Lucindu a stvořila ledový lektvar. Adam se napil a zavřel oči. Potom je zase otevřel a byl u Elly. Pokropil jí a ona přišla k životu. Potom i se svými přáteli žili šťastně až do smrti.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.