Kamarádství nezná hranic - Nikol Tabášková - (KNZ-K4)

4. prosince 2022, Nikol Tabášková

Kamarádství, to je dost silné slovo. Je těžké zažít pravé kamarádství, protože ne všem se dá věřit. Záleží to i na ostatních, jak se chovají nebo jak moc vážně to berou.

Je možné věřit lidem­? To je otázka, na kterou se lidé často ptají a většinou neznají odpověď. Je těžké říct nebo určit za někoho rozhodnutí ohledně přátelství. Někdy se totiž může stát to, že vás i ten nejlepší přítel opustí, zradí nebo vám ublíží. Stává se to celkem často. Ale to je alespoň znamení, že ten člověk nepatřil do vašeho života a měl zmizet. Vím, bolí to. Většinou je to ale znamení, si najít nové lidi a poznat je. Vždycky to berte pozitivně.

Jak vypadá pravé přátelství? Za mě tedy vypadá nějak takhle. Člověk, když potká někoho, s kým se směje pokaždé co jsou spolu, může mu věřit a je sním opravdu šťastný, tak to si myslím, že je to pravé přátelství. Ano, může se stát, že se někdy pohádáte, ale jestli je to ten pravý kamarád, za kterého ho považujete, tak se k němu konec konců zase vrátíte a bude všechno jako za starých časů. Opravdový kamarád vás totiž nikdy nenechá se trápit a bude tu vždy pro vás, ať se stane cokoliv.

Teď je ale otázka.

Je přátelství skutečné? Myslíte si, že pravé přátelství je jenom jeden nekonečný sen, který se vám zdá, nebo je to skutečnost? Myslíte, že ta láska, kterou prožíváte, je skutečná? Přijde vám, že naopak ta bolest, která vás trápí a je větší a větší tak, že už nikdy neskončí? No, ale na tohle si už bohužel budete muset odpovědět sami.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.