Moje vtipná rodina - Tereza Štramberská - (RH-K1)

4. prosince 2023, Tereza Štramberská

Moje rodina je super, vždycky máme spolu hodně srandy. Jako třeba když jsme byly na bazénu já, mamka a sestra. Dávaly jsme si do kabinky věci, měly jsme čip na zamykání a odemykání. A jak jsme si to tam daly, šly jsme do bazénu. Byly jsme tam asi hodinu, no a když jsme vyšly z bazénu, tak jsme šly do šatny. Usušily jsme se a chtěly jsme si jít do skříňky pro věci, ale čip nefungoval. Mamka sháněla někoho, kdo nám pomůže. Paní plavčice se rozčilovala, že se to děje pořád. Tak vzala kartu a otevřela nám skříňku.

Oblékly jsme se a šly jsme k východovému turniketu. Ten ovšem hlásil překročený čas a měly jsme doplatit peníze. Jenže žádné jsme u sebe neměly. Podlezla jsem turniket a utíkala jsem na chodbu, kde nás čekala babi, aby mi dala peníze. Mezitím si ale mamky v šatně všimla plavčice a řekla: „ opovažte se ještě něco platit!“ Pustila nás z šatny s prosbou, abychom celou věc napsaly do knihy stížností, protože vedení jejich výtky neslyší. Konečně jsme odjely domů.

Ještě si pamatuju, že když jsem byla malá, tak jsem šla s mamkou na pouť, kde byly různé hry, za které jsem pak vyhrála takové papírky. Já jsem vyhrála nejvíc papírku, a pak jsem za to dostala lístek do divadla. A druhý den jsem si s tím lístkem hrála a nechala jsem to na zemi a zrovna mamka vysávala a ten vysavač to vysál. Tak jsme to chtěly vyndat z vysavače, ale jak jsme to vyndali, tak to bylo úplně roztrhané, takže jsme nikam nejely.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.