Opravdové kamarádství - Nikol Vicherová - (KNZ-K4)

4. prosince 2022, Nikol Vicherová

Kamarád je člověk, kterému můžete věřit a navzájem si rozumíte. Buď si můžete být podobní, nebo úplně odlišní, ale podle mě na tomhle vůbec nezáleží. Opravdovému kamarádovi se můžete svěřit se svými pocity a názory a on vás nebude soudit. Je důležité si navzájem pomáhat i v životně těžkých situacích. Opravdový kamarád neprozradí žádné z vašich tajemství a bude vás podporovat, i kdybyste nebyli příliš oblíbení ve společnosti. Navzájem pro sebe chcete jen to nejlepší a pomáháte si k dosažení vašich cílů.

Ten nejlepší pocit je, když strávíte den se svými opravdovými přáteli. Můžete spolu sdílet i různé zážitky, na které spolu později budete v dobrém vzpomínat.

Opravdu bych si přála, aby takto vypadalo každé přátelství. Bohužel se toto netýká každého přátelství a tento vztah může být jen jednostranný.

V naší třídě si tak nějak všichni rozumíme a jak se říká, tak táhneme za jeden provaz i s ukrajinskými žáky. Snažíme se je zařadit do našeho kolektivu. A nabídnout jim přátelství, aby se necítili v naší již sehrané partě odstrčeni. Někomu se to může zdát přirozené, ale pro mnoho lidí je to těžké někoho přijmout a otevřít se mu.

Je důležité být k sobě milí a nepozastavovat se nad různými odlišnostmi.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.