Svátek strávený s kamarády a bráchou - Patrik Vozník - (KNZ-K3)

5. prosince 2022, Patrik Vozník

Týden před státním svátkem jsem dostal nápad, jestli by u mě nechtěli přespat moji spolužáci Šimon a Štěpa. Nejdříve jsem se zeptal Štěpy, a když na mou nabídku kývl, hned jsem šel s nápadem za Šimonem, který rovněž souhlasil.

Dny ubíhaly, spaní se blížilo a den co den jsem se těšil více a více. Nakonec jsem se dočkal a středeční večer byl konečně tady.

Když k nám kluci přišli, už jsme měli všechno přichystané. Popcorn, sladkosti, večeři, počítačové, ale i stolní hry. Šimon s mým bratrem hráli na playstationu a já jsem se Štěpou stavěl lego.

Potom jsme šli hrát na počítač Farming Simulator 22, kde jsem Štěpovi ukazoval, co všechno už mám na farmě postavené. Jakmile jsme tu hru dohráli, tak jsme se s bratrem a Šimonem u počítače vystřídali. V jedenáct hodin jsme šli spát a nemohli se dočkat druhého dne.

Ráno po probuzení jsme čekali, až se vzbudí rodiče a Šimon. Po snídani jsme šli hrát na půdu s rodiči turnaj v pin pongu a mezi tím hráli na playstationu zápasy v MMA. Před obědem musel Šimon odejít domů, protože k nim přišla na návštěvu babička. Po obědě jsme ještě se Štěpou vyzvali mého taťku na hokejový zápas na playstationu. Protože měl Štěpa odpoledne trénink, museli jsme se rozloučit s tím, že si to brzy musíme zopakovat.

Bez kamarádů si to prostě představit neumím.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.