Petr Bezruč - 150 let - K2: Tereza Poledníková

4. června 2017, Tereza Poledníková

Vítězná práce - ohodnocena odbornou komisí.

Polibek z Paříže

Příběh vypráví o dívce jménem Bella, která žije se svou rodinou v Anglii. Bella má svou rodinu velice ráda. Když ji tatínek oznámí, že se musí stěhovat do Francie, je smutná.

Přiletěli do Francie a ubytovali se v Paříži v hotelu na kraji města. Když se druhý den Bella vyspala a nasnídala, šla do nové školy. Když vcházela do dveří své nové třídy, uviděla chlapce, který ji zaujal svým upřeným pohledem právě na ní.

Brzy si našla nové kamarády a nejlepší kamarádku Lily. Bella se hned své nové kamarádky vyptávala na kluka, který sedí v poslední lavici u okna. Lily jí vyprávěla o tom klukovi, který se jmenuje Jack a je velice milý a hodný kluk, který rád sportuje a poslouchá hudbu.

Jednoho slunného dne přistoupil Jack nečekaně k Belle a pozval jí do kina. Bella úplně zčervenala a pozvání s úsměvem přijala. Bella a Jack šli po škole do kina na romantickou komedii, kde se spolu hodně smáli. Po kině jim ale vyhládlo, a tak šli spolu na večeři. Jack ukázal Belle celé město a nakonec jí vzal k Eifellově věži, kde si sedli na lavičku a sledovali spolu západ slunce. Přitom Jack chytil Bellu za ruku, podíval se na ní a vyznal jí lásku na první pohled. Pak Jack popadl Bellu kolem pasu a políbil ji na rty. V tu chvíli Bella věděla, že je to láska na celý život. Od té doby spolu začali chodit a stali se i nejlepšími kamarády.

Od toho dne chodili spolu každý večer na procházky k Eiffelově věži a dívali se ruku v ruce na západ slunce.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.