Vzájemná pomoc - Petr Dudek (JAK-K3)

9. prosince 2020, Petr Dudek

V době korony si my lidi musíme pomáhat. Sice jsme skoro všichni v karanténě, ale někteří riskují své zdraví, například kuchaři se snaží vařit jídlo pro staré lidi a hodně pro nemocnice. Nejvíce svoje zdraví riskují zdravotníci a sestřičky. Každý den musí nosit roušky a různé obleky.

Podle mě, před vánoci by měly dárky objednávat přes internet. A staří lidi by neměli chodit do obchodu, sice nebudou mít všechno, co přímo chcou (ve slevě), ale od toho jsme tu přece my! My by jsme měli pomáhat zdravotníkům, starým lidem a těm co jsou v ohroženém stavu. Nejvíce pomůžeme i ekonomice podpořit restaurace, ve kterých můžeme koupit oběd, večeři. Sice moc neušetříme moc peněz, ale pomůžeme malým restauracím, které ještě bez nás by byly v exekuci nebo by musely zrušit celý obchod.

Taky pomůžeme dětem které jsou v dětském domově. Pomůžeme jim tak, že si dáme do krabičky nějaké dárky a dáme je do Adry nebo do jinačí příspěvkové organizaci.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.