Živá voda – duhový les - Veronika Trnavská (ŽV-K2)

23. května 2018, Veronika Trnavská

Jednou byl jeden kluk, který se jmenoval Richard. Richard byl jeden z nejhorších kluků na Zemi!!! Jednou ukradl 100 zlaťáků a vyhnali ho z domova. Tak šel a šel.

Najednou zaslechl šum vody. Vydal se za šuměním vody. Uviděl překrásné dveře, na kterých byla voda a zářila jako hvězda na obloze. Richard se strachem otevřel dveře a uviděl černý strašidelný les. Richard se tam vydal. Na začátku byl les černý, ale když šel dál, byl barevný jako duha. Najednou začalo pršet. Kapky deště byly celé duhové. Pak slyšel, jako kdyby v tom překrásném lese něco chodilo. Vtom zahlédl dívku, která byla celá zelená. Myslel si, že jich tam je více. Uviděl i dva skřety!!! Richard se jich bál. Po chvilce se objevila krásná paní, která byla vládkyně lesa. Richard si myslel, že to je duhový les, protože tam bylo všude hodně duhy. Nakonec se Richard probudil. Vše se mu jen zdálo, ale voda z duhového lesa Richarda proměnila v poctivého člověka.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.