Balónek na Festivalu v ulicích

Foto: Petr Piechowicz
Foto: Petr Piechowicz
22. června 2017, Balónek

Dovolte, abychom vás pozvali do našeho stánku na Festivalu v ulicích v Ostravě, který se bude konat v pátek a v sobotu 30. června a 1. července 2017. Náš stánek naleznete v dětské zóně u Slezskoostravského hradu (viz číslo 13 na mapce níže).

Menší děti se mohou těšit na tvůrčí dílničky - kreslení, vybarvování, skládání aj. Pro větší děti pak máme připravenu hru - Hledání tajemného pokladu centra, kdy na ně na hlavní festivalové trase budou čekat záhadné indicie, které je dovedou k vytouženému pokladu. Informace a odpovědní formulář pro tuto hru zveřejníme na našich stránkách před začátkem festivalu. Pro všechny děti, které se zúčastní našich aktivit a soutěží, pak máme jako odměnu připraveny balónky a různé drobné ceny.

Festival v ulicích

Festival v ulicích patří mezi největší letní akce v Ostravě. Na dva dny promění centrum Ostravy ve velkolepou hostinu plnou zábavy i umění. Nabízí koncerty skvělých českých i zahraničních interpretů, desítky jamujících muzikantů v ulicích, pouliční divadla, bubeníky, workshopy, soutěže, hry či sportovní aktivity. Festival od roku 2011 pořádá tým COLOURS OF OSTRAVA.

Stánek Balónek na Festivalu v ulicích

Náš stánek naleznete v dětské zóně u Slezskoostravského hradu (viz číslo 13).

Těšíme se na vaši návštěvu!

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.