Běžná rodinka s trochu neobyčejnými zvířaty - Ester Górná - (RH-K2)

4. prosince 2023, Ester Górná

Jsme taková běžná rodina s trochu neobyčejnými zvířaty. Jmenuji se Ester a je mi 11 let, mám dva dospělé, dobrodružné bratry, normální rodiče, tři inteligentní kočky, 10 mokrých rybek a jednoho mokrého zdivočelého šneka.

Naše kočky umí otevírat dveře zavřené na kliku, ťapkou čabrají v akváriu, pijí vodu a snaží se ulovit rybku. Rybky v akváriu potřebují velký proud vody z bublátka. Na hladině se divoce víří neupevněný teploměr. Na teploměru leze šnek a užívá si adrenalin, okořeňuje si svůj klidný a pomalý život. Šneka jsem nikdy neviděla na teploměr nalézat ani slézat, nevím tedy, jak to dělá. Šnek se na teploměru vozí minimálně dvakrát za den a užívá s jízdu ve víru.

Loni na jaře se moje mamka rozhodla, že budeme jíst zdravě. Jedli jsme luštěniny, fazole, čočku, hrášek, hodně zeleniny nakrájené na kolečka, na proužky, na špalíčky, na kostičky, nebo jen tak hala bala, zeleninu, na páře, vařenou, grilovanou, smaženou, rozmixovanou na kaši. Místo masa jsme jedli výborné tofu, místo cukru výborné datle, místo pudinku, nabobtnaná chia semínka s banánem nebo jiným ovocem posypaná různými semínky, mákem, lněnými semínky, sezamem a oříšky. O jarních prázdninách jsme odjeli na chalupu, když jsme se po týdnu vrátili, zjistila jsem, že nám vyklíčila záchodová štětka. Škoda, že ji taťka vyhodil. Moc by mě zajímalo, co by z ní vyrostlo. Možná další domácí mazlíček do našeho povedeného zvěřince. 

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.