Čím / Kým bych chtěl být - Šimon Malohlava (JLB-K1)

9. prosince 2019, Šimon Malohlava

Vím, že teď jsem trochu zlobivý, ale do budoucna chci být hodný. Ale zase nemůžu být úplně nejhodnější, protože nechci, aby se mi kvůli tomu ve škole nějak posmívali. Já bych se chtěl chovat slušně vůči všem, myslím tím lidi, zvířata i přírodu.

Mám rád zvířata. Doma mám jednu kočku. K přírodě se chci taky chovat moc dobře. Tím myslím třeba nevyhazovat odpadky na zem.

Lidi mám taky moc rád, nejvíce moji rodinu. Můj taťka je stavební inženýr. On je můj vzor, protože jeho práce je zajímavá a líbí se mi. Mně se taky líbí něco navrhovat. Zatím si stavím z Lega. Každý rok se účastním soutěže Pepa stavitel. Vždycky se dostanu do finále, ale ještě jsem nikdy nevyhrál. Snad se mi to jednou podaří.

Chtěl bych studovat na gymnáziu a potom jít na vysokou stavební školu. Tam se toho hodně naučit a jít pracovat jako stavební inženýr. Zajímá mě, jestli vůbec budu chápat, o co jde. Musím se hodně učit.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.