Čím / Kým bych chtěl být - Simona Žurková (JLB-K1)

9. prosince 2019, Simona Žurková

Já se jmenuji Simona Žurková a chtěla bych pracovat ve veterině nebo ve školce. Na veterině bych se starala o zvířátka a byla bych tam s sestřenicí. Pomůžu jim i kvůli drobnostem. Budu jim dávat léky, abych jim pomohla. Budu se o ně starat. Měli bychom ji v Chlebičově. Nejde mi o peníze, ale o ta zvířátka. Chci jim pomoct.

A ve školce bych se starala o děti, četla bych jim, utírala bych je a měla bych je v Kravařích. Dávala bych je na obědy, hrála bych si s nima, šla bych na zahradu.

Bydlela bych ve Velkých Hošticích. Barvu by měl bílou a byl by luxusní. Měl by 18 místností a měla bych bazén a 5 pejsků a 3 kočky. A papouška, koně, chameleona. Měla bych vířivku a místo koberce sklo a pod ním vodu a živé ryby a želvy. V mém pokoji bude kino a po domě palmy.

Jela bych do Řecka, do Ameriky a všude, protože budu bohatá. Budu brát i rodinu. Můj bratr bude mít zumbu. Tam se tančí podle něho. Anebo bude hasič jako taťka.

V mém pokoji bude i dvouposchoďovka, noční stůl, stůl na učení, zrcadlo, mini tělocvična, jídelna…

Chtěla bych, aby se mi to všechno splnilo. Ale nebudu bez práce, udělám maturitu a všechno. Udělám klidně i 100 papírů. Moc se těším.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.