Kamarádství - Adéla Onderková - (KNZ-K2)

5. prosince 2022, Adéla Onderková

Každý si pod pojmem "kamarádství" představí něco jiného. Já si představuji hádky a usmíření. Myslím, že kamarádi by se měli mít vzájemně rádi. Měli by jeden druhého podržet v těžkých chvílích, naslouchat tomu druhému.

Mezi kamarády patří osoby, kterým nejvíce věříme a můžeme se jim kdykoliv svěřit se svými problémy a oni nám pomůžou.

V kamarádství proběhne občas výměna názorů, ze které se stane menší hádka, ale je důležité najít řešení, vyříkat si to a usmířit se. Je to lepší, než aby se vaše přátelství rozpadlo kvůli malé hádce.

V dnešní době má většina lidí kamarády na internetu. Nevím jestli to je správné, protože to může být velmi nebezpečné. Například, když váš kamarád na internetu má falešnou profilovku a jméno a vydává se za někoho, kdo doopravdy není. Nakonec zjistíte, že je to třeba o hodně starší člověk, než jste vy.

Jeden člověk může mít hodně přátel, druhý může mít o něco míň přátel. Ale teďka jak poznat, který z nich je ten pravý? Kamarádství totiž může být občas falešné. Já si představuji falešné přátelství tak, že vás ten kamarád pomlouvá za zády, směje se vám a ubližuje vám. Vy mu řeknete všechno o vašich problémech, řeknete mu všechna vaše tajemství a on to použije protivám. Může vás tím začít vydírat a různě vás zneužívat.

Je opravdu důležité mít aspoň jednoho kamaráda, který vám pomůže a zastane se vás. Je mi líto těch lidí, kteří nemají ani jednoho kamaráda a jsou sami.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.