Kamarádství nezná hranic - Anna Němcová - (KNZ-K4)

4. prosince 2022, Anna Němcová

Sofie je milá a chytrá holka a přála si mít alespoň jednu kamarádku, protože žádnou neměla. Ve třídě Sofii všechny holky neměly rády, protože byla jiná. A tak se rozhodla, že půjde na jinou školu. Sofie byla nadšená, protože si našla ve třídě kamarádku Nikolu.

Nikola měla jet s rodinou k moři, ale Nikola nechtěla Sofii nechat samotnou týden. Tak se rozhodl, že Sofii vezmou sebou. Sofie měla radost, protože pojede poprvé k moři. Na hotelu měly společný pokoj, aby mohly být do noci vzhůru. Druhý den u moře se stalo něco hrozného. Cestou k moři Sofie stoupla špatně na kameny a zlomila si nohu.

Sofie musela být na hotelu. Nikola se rozhodovala, jestli bude u moře s rodiči anebo se Sofii na hotelu. Pro Nikolu bylo důležitější přátelství než moře.

Sofie ale chtěla, ať stráví Nikola čas u moře a tak se rozhodla, že půjde k moři a bude ležet na lehátku. I když Sofie nemohla plavat v moři, tak alespoň odpočívala. Sofie vymyslela aktivitu, kterou by mohly dělat spolu u moře. Zkusily postavit největší hrad z písku. Nikolu a Sofii to bavilo, a zkusily postavit další věci z písku. Nikola se Sofii si dovolenou u moře užily.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.