https://www.traditionrolex.com/26
https://www.traditionrolex.com/26
Kamarádství nezná hranic - Barbora Tomíčková - (KNZ-K1) | Balónek

Kamarádství nezná hranic - Barbora Tomíčková - (KNZ-K1)

5. prosince 2022, Barbora Tomíčková

Kdo je to vlastně kamarád? Co to slovo znamená?

Kamarád znamená přítel. Přítel je člověk, který je mi blízký, trávím s ním spoustu času, mám ho ráda. Nikdo mě k tomu nenutí, jsem s ním, protože chci.

Já mám dvě skvělé kamarádky, Janču a Aničku. Máme společné zájmy a rozumíme si. Dokážeme pro sebe mnoho udělat a nic od toho neočekáváme. Víme o sobě mnoho, jiným o tom neřekneme, pomůžeme si při řešení problémů. Známe se už od školky, někdy se i pohádáme. Janča je o rok starší, Anička se mnou dokonce chodí do stejné třídy. Všechny máme stejné zájmy, navštěvujeme se, slavíme společně narozeniny, chodíme na různé akce za doprovodu našich maminek. Pomáháme si, povídáme si o našich starostech i úspěších. Je to moc fajn a jsem za to ráda.

Neznám holku ani kluka, kteří mluví cizím jazykem. Myslím si, že bychom byli kamarádi ve škole i ve volném čase. Mohli bychom jezdit na kole, bruslích, koloběžce nebo zajít na zmrzlinu. Je mi 9 let, cizí jazyk ještě neumím, ale od kamarádů – cizinců – bych se mohla naučit i nějaká cizí slova.

Jsem ráda, že se mohu se svými kamarády domlouvat svým jazykem a moje kamarádky mi vše opravdu rozumí a mohu si s nimi o všem popovídat. Mám prostě štěstí!

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
https://www.traditionrolex.com/26