Kamarádství nezná hranic - Jakub Křimský - (KNZ-K2)

5. prosince 2022, Jakub Křimský

Vzhledem k tomu, že je mi teprve deset let, nemám zatím žádné velké zkušenosti s kamarádskými vztahy. Toho pravého kamaráda teprve hledám. Možná k tomu přispělo také to, že první dva roky mé školní docházky, jsme se mohli poznávat jen prostřednictvím počítače.

Svého nejlepšího kamaráda třeba objevím v třídní partě. Taky se může stát, že jej najdu na tréninku parkouru, florbalu nebo v nějakém jiném kroužku. Možná, že ho potkám na letním táboře nebo na vesnici, kde máme chalupu, mezi místními dětmi. Je mi jedno, jestli to bude Čech nebo Vietnamec, kluk nebo holka, jedničkář nebo pětkař.

Co vím určitě, že chci, aby mi můj nejlepší kamarád pomohl, když to budu potřebovat. Chci se se svým kamarádem často smát a zažít spoustu dobrodružství. Přeji si také, aby můj kamarád nevyzradil svěřené tajemství, uměl odpouštět, nelhal a za společně způsobené průšvihy jsme nesli vinu společně.

Těším se na toho pravého kamaráda a chtěl bych, aby nás přátelství pojilo, co nejdéle.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.