Přátelství - Claudia Štěpánková - (KNZ-K3)

5. prosince 2022, Claudia Štěpánková

Opravdové přátelství je vlastně velmi vzácná a drahá věc, je to důvod k úžasu a vděčnosti.Mě samotnou zahřeje u srdce, když si vzpomenu na krásné chvíle, vtipné příhody a báječně strávený čas s mými kamarády.

Nic z toho ovšem nevznikne jen tak.

Přestože nalezení přátel se některým lidem může zdát jako úkol velmi jednoduchý, stále se najdou takoví, kterým to připadá téměř tak nemožné, jako nalezení čtyřlístku na louce.Představte si, jdete na procházku a procházíte se po louce, jste už vyčerpaní a máte hlad, slunce už pomalu zapadá a jeho poslední paprsky ozařují vše, kam jen oko dohlédne. Najednou objevíte důvod, proč jste přišli. Čtyřlístek. Jako by se na vás usmíval. Nemáte z takového okamžiku mnohem větší radost, než kdybyste ho našli hned na začátku?

Všechny vztahy mezi lidmi, jako je láska, rodinná pouta, tak i přátelství, by měly být založeny na pravdě. Znamená to třeba to, že pokud se s kamarádem na něčem neshodnete, neurazí se. A i kdyby mezi vámi došlo na hádku, pokud se máte opravdu rádi, snažíte se k sobě najít cestu zpět.

Na tom, zda pocházíte ze stejné země či nikoliv opravdu nezáleží. Důležité je nalézat společná témata. Pokud vás navíc spojují stejné koníčky, plány do budoucna nebo smysl pro humor, máte zaděláno na šanci získat přítele na celý život.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.