Rodinné humoresky - Filip Wardas - (RH-K4)

4. prosince 2023, Filip Wardas

Před pár lety jsme se rozhodli, že běžný nákup v supermarketu dostane trochu vojenský nádech. Můj děda, který strávil svá mladá léta v armádě, se stal nečekaným velitelem naší mise. S výkřikem: “Do boje!”, jsme se vydali do velkoobchodního labyrintu, přičemž děda vedl cestu s košíkem, který si přejmenoval na “vojenský taktický vozík”.

V průběhu dne jsme objevili taktická opatření, jak si co nejlépe poradit s velkoobchodními pastmi. Děda navrhoval strategii pro oddělení ovoce a zeleniny od zbytku vozíku. Každá regálová police se stala bitevním polem, kde jsme přemýšleli nad každým výběrem, jakoby to bylo rozhodnutí na opravdovém bojišti.

Když jsme dosáhli pokladny, byli jsme už dost unaveni, ale naplněni pocitem vítězství. Bohužel po prohledání vozíku jsme zjistili, že jsme koupili něco, co bylo mimo náš původní plán. Děda nad tím však jen mávl rukou a prohlásil: “To je pouze součást strategie, někdy musíte získat něco navíc, abyste posílili morálku!”. Celá rodina se tedy rozesmála nad tímto vojensky vedeným výletem do velkoobchodu a děda byl povýšen na generála nákupního umění.

A tak končí naše vojenská výprava, která zanechala nejen plné nákupní tašky, ale i spousty veselých rodinných vzpomínek.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.