Vánoce s kaprem a psy - Aneta Marhevská - (RH-K4)

4. prosince 2023, Aneta Marhevská

Byl zimní večer před Vánocemi, venku padal sníh, doma byla vánoční nálada a ve vaně plaval spokojeně kapr.

Mně byl 5 let, bydleli jsme v bytě společně s našimi psy Ketty a Perry. Ketty a Perry se chodily často dívat do koupelny, jak si tam kapřík pěkně plave. Maminka šla kolem koupelny automaticky zavřela dveře. Po chvíli jsme si všimli, že se nám nikde pod nohama nemotají psi, tak jsme je začali hledat. Hledali jsme opravdu všude, kromě koupelny s myšlenkou, že tam je jen kapr. Vzhledem k tomu, že jsem byla malá, měla jsem radost, že máme ve vaně kapra a chodila jsem se na ně pravidelně dívat. “Psi jsou tady.”, zvolala jsem. Hafani seděli ve vaně mezi nimi si vesele plaval kapr. Utíkala jsem za mamkou a taťkou řekla jim: “Ketty a Perry jsou ve vaně s kaprem.” Rodiče sena mě nejdříve nechápavě koukali, a když jsem to zopakovala, tak se šli přesvědčit na vlastní oči. Nevěřili, že si nedělám srandu. Když přišli do koupelny, tak se začali smát.

Kapr návštěvu našich mazlíčků ve vaně přežil, ale nakonec stejně skončil na pánvi jako štědrovečerní večeře v podobě řízku.

Psy už bohužel delší dobu nemáme, ale vždy rádi vzpomínáme, co všechno nám prováděli.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.