Čím bych chtěla být - Nikola Benová (JLB-K1)

9. prosince 2019, Nikola Benová

Chtěla bych pracovat jako buď paní sestřička, nebo jako paní doktorka. No, jen si to představte MUDr. Nikola Benová. To by bylo super. Ale vraťme se k tématu. Paní doktorka samozřejmě u dětí. Sestřička píchá injekce. Pořád se bojím, že dám někomu jed do těla. Paní doktorka, no, tedy myslím, ale nevím to jistěm asi musí umět latinsky. A ještě něco. Taky asi znáte ten pocit, jak vám doktorka mačká břicho. Já to dělat nebudu. Tedy určitě budu, ale ne tak hodně. A měla bych nějakou strašně hodnou sestřičku, která by mě poslouchala a na slovo a dávala by mi sladkosti. Já se změním, ale v tomhle ne. Hi, hi, hi!

Ale já bych se rozdělila. Samozřejmě s dětmi. A budu jíst ty sladkosti přiměřeně. Já dám taky sestřičce, zákazníkům a dětem. Prostě všem, kteří tam přišli dnes odpoledne či ráno nebo večer. To je přece jedno. Bude mi jedno, kdy přijdou. Já budu strašně hodná. I paní sestřička bude strašně hodná. A ten, kdo přijde, bude za minutu vyléčený. Tak když bude sestřička píchat injekci, tak budeme dávat náplasti, které budou chtít.

Bude to prostě super!

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.