Kamarádství nezná hranic - Filip Machanec - (KNZ-K1)

5. prosince 2022, Filip Machanec

Kamarádství pro mne znamená radost, ale někdy i smutek. Radost mám, když se nám něco podaří například když jsme společně s kamarády postavili ve školní družině obchod s názvem „Y“. Smutný naopak jsem, když se některý urazí, protože mě špatně pochopí. Ale vždy jim mohu věřit a cítím se s nimi dobře.

Mezi mými kamarády jsou Armán – je spolehlivý a umí se mě zastat, Kuba – je dobrý mechanik a poradí mi se skládáním stavebnice, Matyáš – je chytrý, jeho znalosti dávají větší logiku, Damián – má dobrou paměť, dokáže rozložit a znovu složit celé auto, Vojta – inspiruje mě svými nápady, Filda – rád se mi věnuje a běhá se mnou venku.

Pavlík bydlí na vesnici a někdy si s ním volám. Líbí se mi, že mi umí naslouchat. I když se s ním vidím jen o prázdninách, vždy si to spolu užijeme. Na chalupě provádíme balónkovou vodní bitvu, koupeme se ve studeném potoce. Další mojí kamarádkou je Kája, se kterou chodím plavat a na bowling, povídáme si o všem možném.

Kamarádství pro mne znamená naplnění, radost a novou energii. Myslím si o sobě, že jsem dobrý kamarád. Umím se za své kamarády postavit, ale někdy ze sebe dělám mimino. Chtěl bych, abychom se ve třídě k sobě chovali hezky, abychom si naslouchali, aby každý na sobě hledal to dobré, ale aby si také uvědomil i to špatné a ponaučil se z toho.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.