Komukoli prospěti můžeš... - Vojtěch Patloka (JAK-K4)

9. prosince 2020, Vojtěch Patloka

Teď, jak je koronavirus, měli by si lidé více pomáhat. Měli by se podporovat zdravotní sestry a doktoři, protože ti v tuhle situaci to mají nejtěžší. Musí mít celý den roušky a starat se o málo nebo občas i o hodně nemocné pacienty a přitom riskují svoje životy a ohrožují svoje přátele, jen aby pomohli pacientům.

Ale také staří lidé to mají těžké , jsou velmi ohrožení, a proto by se jim měly kupovat potraviny, aby nemuseli do obchodů a nebyli vystaveni koronaviru.

Dá se v podstatě pomáhat i tím, že budeme dodržovat nošení roušek a nechodit zbytečně do obchodů. Taky, když máme materiály, můžeme šít a potom dávat nebo za menší cenu prodávat roušky.

Tak se může pomáhat i bezdomovcům, ale není dobré jim dávat peníze, ale je lepší jim koupit jídlo, protože nikdy nevíte, za pivo, víno.

Ale celkově by se mělo pomáhat všem, protože je hodně lidí, kteří potřebují pomoc. Takže by se mělo pomáhat, i v Austrálii jsou lidi, kteří nemají jídlo a pití.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.