Píchnutí vosy – jak to vlastně bylo? - Aleš Bahr - (RH-K4)

4. prosince 2023, Aleš Bahr

Kdykoliv, když jdu já a moje rodina na oslavu, naposledy jsme byli na oslavě před týdnem, tak moje teta a strejda vždycky připomínají příběh, který se mi stal o prázdninách, když jsem byl malý.

Já si ten příběh osobně nepamatuji, ale teta vypraví, že jsem velmi hodně brečel. Teta vypraví, že když jsme byli u nich na návštěvě, tak jsme šli do bazénu. Potom, co jsem z toho bazénu vylezl, tak jsem se neosušil osuškou. Takže ze mě kapala voda. No a v tuhle chvíli létala kolem mě vosa. Asi kvůli toho, že ze mě kapala voda a měla pravděpodobně žízeň. Já jsem v té době udělal to, co by udělal každý v mé situaci. Mával jsem kolem sebe. No a kvůli toho, že jsem mával kolem sebe, tak mě píchla do ucha. Jestli jsem brečel, to si už nepamatuji, ale teta říká, že prý jo.

Strejda vždycky říká, že to bylo trochu jinak. To, že jsem vylezl z bazénu, to mají teta a strejda stejné. Ale strejda tvrdí, že jsem byl usušený, ale v plavkách jsem zůstal. Pro mě to nezní vůbec pravdivě, protože proč bych se zase nepřevleknul? No, ale je to jeho tvrzení.

Jedl jsem prý sušenky, které teta přinesla a v té době tam přiletěla vosa. Vletěla na ty sušenky, tak já jsem chtěl, aby odletěla, tak jsem mával kolem té vosy. Vosa mě pak píchla. Nebylo to to do ucha, jak tvrdí teta, ale bylo to do mojí ruky. Jestli jsem brečel, to už si ani můj strejda nepamatuje. Je prý dost starý na to, aby si to pamatoval do detailu. Většinou teta řekne ten příběh a strejda řekne, že to bylo jinak. Jediný, komu to přijde vtipné, je už jenom mamka. Mně, mé sestře a mému bratrovi už tolik ne. Spíš nám přijde vtipné to, jak se teta a strejda hádají kvůli toho, jak to bylo.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.