Kamarádství nezná hranic - Gabriela Dudášová - (KNZ-K2)

5. prosince 2022, Gabriela Dudášová

Kamarádství je to, že se mají dva lidi rádi a rozumí si. Chodí spolu ven, na narozeniny si navzájem přejí atd. Ale to nejdůležitější je, že se mají rádi a tráví spolu čas. Nejlepší na kamarádství je to, že kamarád ti pomůže s tvými problémy a naopak ty jemu. Můžeš se mu svěřit a on tobě. Budete tu vždy pro sebe. Smyslem, proč mít svého kamaráda, je ten, že už nebudeš sám. Užiješ si život naplno a on s tebou taky.

Ze svých zkušeností vím, že kamarádství nemusí vydržet navždy, ale i když se nebavíte, pořád se máte rádi. Já bych si přála mít takové kamarádství, ve kterém budou: přespávačky, 24/7 být venku. Ale vlastně o to mi tak nejde. Radši bych měla pravého kamaráda, který si mne vyslechne, a vše spolu vyřešíme.

Já mám pár kamarádů, nepotřebuji jich moc, protože to jsou ti, kteří mi pomůžou, když budu na dně. Je to Lukáš, Pepi, Áďa, Honza. Sice si ze sebe někdy děláme navzájem legraci a někdy se naopak pohádáme, ale vždy se to vyřeší. Budeme tu vždy pro sebe, ať už se bude dít cokoli.

Každý nemáme moc kamarádů nebo nějakou partu, ale zase máme kamarády, kterým můžeme věřit a kteří nás neopustí. Kamarádství je super v tom, že kolem sebe někoho máme a zajímáme se o sebe. Já jsem se se svými kamarády seznámila ve škole nebo venku a na ty chvíle nezapomenu. Vždy je budu mít ukryté v srdci. Zažili jsme spolu tolik zážitků a na ani jeden se nedá zapomenout. I když se pohádáme, tak je budu mít ráda. MÁM JE RÁDA  A TO SE NEZMĚNÍ.

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.