Petr Bezruč - 150 let - K3: Valentýna Hartmannová

4. června 2017, Valentýna Hartmannová

Vítězná práce - ohodnocena hlasováním čtenářů.

Láska

Láska? Pro mě láska není jen pocit! Láska je jako vstoupit na tenký led, nikdy nevíte, kdy se můžete propadnout a každým krokem praská víc a víc. Nemůžete udělat krok zpět, protože tam led už není a když se zamilujete, tak už není cesty zpět. Láska je nejvíc, co v životě můžete mít, ale když se zamilujete do nesprávné osoby a vaše láska není opětovaná, tak se může zdát, že láska není nic dobrého. Ano, je mi třináct, ale i tak mě láska dost poznamenala.

Láska však není jen k osobě, miluji své přátelé, rodinu, zvířata, jistou osobu. Je moc věcí, které miluji, ale všechny jsou nedílnou součástí mého života a bez těchto věcí by můj život neměl smysl. Moje rodina, přátelé a má zvířata jsou pro mě vším a miluji je z celého srdce!

Nemůžu ve třinácti psát o tom, jak někoho miluji, ale na všechny tato slova mě přivedl on.

Nikdo není dokonalý, dokud se do něj nezamilujete. Své rodiče také milujeme a nejsou pro nás dokonalí, ale vždy při nás stojí a nikdy nezklamou. Tak si jich važme a pamatujme, že nejosamělejším místem na světe je lidské srdce bez lásky. 

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.